O spoločnosti

Spoločnosť AGGLU Int. s.r.o. poskytuje svojim zákazníkom komplexné riešenia v oblasti aplikácie priemyselných lepidiel a tmelov. Prinášame moderné a spoľahlivé aplikačné technológie pre mnohé priemyselné odvetvia.

Spoločnosť AGGLU Int. s.r.o. je Vaším spoľahlivým partnerom pre riešenia v oblasti aplikácií priemyselných lepidiel a kvalitných lepených spojov. Náš tím Vám pomôže pri výbere správnej technológie pre lepenie Vašich produktov, a tiež poradí, aké lepidlo je najvhodnejšie pre Vaše výrobné aktivity.

Naším cieľom je pomôcť zákazníkovi zrealizovať správne rozhodnutie tak, aby bol jeho výrobný proces čo najefektívnejší a jeho konečný lepený produkt spoľahlivý a kvalitný.

Poradenstvo a servis AGGLU Int. s.r.o.

Tvoríme optimálne riešenia, ktoré sú individuálne nastavené pre potreby každého zákazníka a optimalizujeme technologické vybavenie v závislosti od typu výroby.

Uskutočňujeme testy lepidiel pre čo najdôkladnejšie vytipovanie ideálneho produktu pre Váš druh výroby. Ideálne je otestovať lepidlo na spájaných materiáloch prostredníctvom technológie vo Vašej prevádzke.

Zabezpečujeme servis a inštalovanie technológií, poradenstvo pri nastavovaní strojov pre rôzne typy výrobných cyklov.

Dodávame náhradné diely a údržbové sety pre technológie WPR, PREO a pod.

Sledujeme neustály vývoj v opracovávaní lepených materiálov a prispôsobujeme naše technológie novým požiadavkám trhu. Zabezpečujeme upgrade už inštalovaných technológií.

AGGLU Technology pôsobila ako dcérska spoločnosť firmy AGGLU SK od roku 2015. Od roku 2022 sa spoločnosti zlúčili a spolu sme AGGLU Int. s.r.o. – EXPERT NA PRIEMYSELNÉ LEPENIE. Predaj priemyselných lepidiel svetových výrobcov dopĺňa prvotriednym servisom a poradenstvom, a tak sme schopní zákazníkovi poskytnúť komplexnú službu. Naším cieľom je pomôcť zákazníkovi zrealizovať správne rozhodnutie tak, aby bol jeho výrobný proces čo najefektívnejší a jeho konečný lepený produkt spoľahlivý a kvalitný.

Kontakt

AGGLU Int. s.r.o.

  • Dlžiny 1971
  • 039 01 Turčianske Teplice
  • Slovensko
  • IČO: 36840629
  • IČDPH: SK2022458273
  • Prevádzková doba:
  • Po – Pi: 07:00 – 15:30

Používaním stránok prevádzkovaných Agglu súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info